Hakkımızda

Her zaman en iyi olmak, en iyi hizmeti sunmak anlayış ve sorumluluğu ile dünya standartlarında çalışmayı ilke edinen kuruluşumuz, kalite ve verimlilik konusundaki hassasiyetiyle İHRAÇ FİRMALARININ STOK ,PARTİ KUMAŞLARINI  DEĞERLENDİRİP ,MÜŞTERİLERİMİZE SUNMAYI yenilemiştir.

Bundan sonra da, en önemli sermayenin eğitimli ve uzman kadrolarla programlı bir şekilde çalışmaktan geçtiğine olan inancımızla, insan ve iş kalitesini yükseltmeyi ve verimliliği artırmayı sürdüreceğiz.

Çevre ve ekolojiye gösterdiğimiz duyarlılığı HURDA KUMAŞ ALIMI SATIMI uluslararası ile her dönem çalışmaları tamamlanmıştır.

 KUMAŞ ALAN  kalite belgesi ve raporu çerçevesinde ulusal kurumlarca çevre etki hassasiyeti gelecek nesillere renkli dünyaların müjdesini vermektedir.

uluslararası çalışmalarını başlatmış olduğumuz, yurtdışı fuar ve temsilcilikler vasıtası ile evrensel anlamda kalite ve yaşama saygı bilincinde olan, hayata renkli bakabilenlere sunduğu kumaş koleksiyonları ile yeni bir çizgi oluşturabilme çabalarını sürdürmektedir.

Kurumsal yapımızın, hizmet ve kalite anlayışımızın uluslararası standartlarda olduğunu onaylayan bu sertifikalar, aynı zamanda, müşteri memnuniyeti ilkelerimizi ve başarımızı daha ileriye taşıyacağımızın da bir göstergesidir. Firmamız, yeni yapılan yatırımlarla  stok kumaş alımı kapasitesini kalite anlayış sorumluluğu ile standart ve taklit edilmesini engeleyerek markalaşma yolunda atılımlarına hız vermiştir.

STOK Organik kumaş konusunda yaptığımız çalışmalarla şu anda müşterilerimizin PARTİ  organik kumaş taleplerine cevap verebilmekteyiz ,KUMAŞ ALAN

 0536 336 43 43   HEMEN ARAYINIZ

   

Hakkımızda Hakkında Yorum Yaz

*

Son Yorumlar

  E-Bülten

  E-Posta adresinizi aşağıdaki bölümden bültenimize ekleyerek yeni yazılarımızdan haberdar olabilirsiniz!


  Aboneliğinizin onaylanması için lütfen verdiğiniz mail adresini kontrol ediniz.!

  Stok Kumaş İplik Alınır

  Telefon: 0536 336 43 43

  Telefon: 0555 394 28 28

  Mail: info@stokkumasci.com