İstanbul Kumaş Alıcısı – İzmir Kumaş Alıcıları – Denizli Kumaş Alıcısı

safakumasKumaş0 Yorum25 Haziran 2013

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Batik : Bazı bölgelerde mum ya da kalıp alanlarda nüfuz boyalar tutarak tasarımları yapmak için yapıştırıcılar veya nişasta patları ile kaplıdır burada kumaş boyama için bir yöntem. Renkli ve karıştırılmış etkileri kapalı kaynatılır balmumu ve yeni bir renk tekrar boyama öncesinde uygulanan bir = HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43.-başka tasarım modeli ile ilk, boyama işlemi birkaç kez tekrarlamak sureti ile elde edilir.

Patiska : Hafif, düz örgü kumaş, yarı-şeffaf ve genellikle pamuk veya pamuk karışımları yapılmış. Yadigarı dikiş, bebek giysileri ve iç çamaşırı için uygun.

Bedford Kordon : Uzunlamasına yönde yükseltilmiş sırtlar ile bir kablo pamuk gibi kumaş. Kumaş, yüksek güç ve yüksek bir dayanıklılık sahip olduğundan, çoğu zaman döşeme ve iş kıyafetleri için kullanılır.

Bengalin : Genellikle kombinasyon halinde, tekstil lifleri (suni ipek, naylon, pamuk ya da yün gibi) yapılan bir çapraz yiv araçları ile bir kumaş.

Yün : Keçeli örme yün, büyük sıcaklık ile örme esneklik sunar. Sıcak suda% 100 yün jarse gerekli miktarda çift yıkama ve sıcak kurutma makinesi kurutma kendi oluşturun. % 50 daralma bekliyoruz. Ceket, yelek ve doldurulmuş hayvanlar için uygun.

Bukle

Bir nubby yüzey oluşturmak küçük bukleler veya döngüler ile örme veya dokuma kumaş. Kumaş bir döngüye girdi, düğümlü yüzeye sahiptir ve genellikle kazak görünüyor, yelek ve kat kullanılır.

Çuha== HER TÜRLÜ = STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 -- -jpg

Genellikle% 100 pamuk veya pamuk karışımı yapılmış bir düz örgü sıkı dokunmuş kumaş. En yaygın kullanım kapitone ve gömlek verme vardır.

Bir all-over kaldırdı desen veya çiçek tasarımı ile ağır bir jakar tipi kumaş. Döşeme, perde, çanta ve gece kostümleri için uygun.

Çuval bezi

Bir gevşek inşa, ağır, düz örgü kumaş. Bu kaba bir eli var. Perdeler ve süs eşyaları için uygun.

Yanmış Velvet

Iki farklı liflerden düzenlendi, kadife astar kumaşı zedelemeden bir desen kimyasallar ile kaldırılır. Daha unconstructed ve gevşek uygun giysiler için uygundur.

C

Devetüyü

Bir doğal elyaf devenin altında saç elde. Nispeten kaşmir yakındır. Mont ve ceketler için uygundur. Çok yumuşak bir el.

Patiska= HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43-jpg

Genellikle bir all-over baskı, bir zıt arka plan rengi küçük çiçek desenli bir sıkı-dokuma pamuklu kumaş tipi. Ortak kullanım alanları elbise, önlük ve yorgan dahil.

Patiska

Bir ince ince beyaz keten kumaş.

Tuval

Güçlü, dayanıklı, yakından dokunmuş pamuklu kumaş.

Kaşmir

Keşmir keçi yumuşak yünden çalılar elde edilen doğal bir lif. En sık kazak, şal, takım elbise, mont ve elbiseler kullanılan. Çok yumuşak el ile lüks bir lif.

Biraz fırçalanmış yüzeye sahip hafif, yumuşak düz örgü kumaş. Kumaş genellikle genellikle çiçek desen, yazdırılır. Challis genellikle pamuk, yün ya da rayon yapılmış kumaşlar görülür.

Pamuk, ipek, veya imal liflerden yapılmış edilebilir, ancak bir düz dokuma kumaşın en yaygın pamuktur. Bu renkli bir çözgü (genellikle mavi) ve beyaz dolgu iplikleri içerir.

Chantilly dantel

Marabu

Bir ibrişim genellikle sakız ya da bu ipek bir kumaş boyalı.

Ağır lüks kumaş bir orta bir kabarmış veya kapitone yüzey oluşturmak için bir çift bez inşaat yaptı. Ortak kullanım alanları döşeme, perde ve abiye bulunmaktadır.

Yünlü kalın kumaş

Bir, ağır yoğun, sıkıştırılmış ve sıkı dokunmuş yün veya yün karışımı kumaş kat için ağırlıklı olarak kullanılır.

Merinos

Safkan Merinos koyun kaynaklanan yünü türü. En iyi Merinos İtalya geliyor.

Mesh

Bir kumaş tipi, ağa benzer açık bir görünüm ve iplikleri arasındaki boşlukları ile karakterize edilir. Mesh dokuma, örme, Dantel veya tığ işi kumaşlar da dahil olmak üzere yapıların çeşitli mevcuttur.

Mikro

Doğal-fiber kumaş dokusu ve asmak ile ancak gelişmiş yıkanabilir, nefes alma ve su repellancy ile tekstil içine dokunmuş olabilir son derece ince sentetik elyaf.

Tiftik

Ankara keçisi saç lifleri. Son kullanım kazak, mont, takım elbise ve eşarp içerir.

Moiree

Ortalama ipek ya da kumaş yüzünde farklı bir su-işaretli dalgalı desene sahiptir, imal edilmiş liflerin, birinden yapılmış bir kablolu kumaş.

Köstebek derisi

Bu kırışıklıklar direnir ve yüzünde güzel bir sueded bir görünüme sahiptir. Ters bir saten görünüm ve his vardır. Genel olarak,% 2-4 spandeks içerecektir. Pantolon, ceket ve ağır gömlek büyük.

Perdelik pamuklu kumaş

Bir ağır pamuklu kumaş düz örgü sepet örgü varyasyon kullanarak. Perdeler ve kayma kapakları için kullanılır, perdelik pamuklu kumaş 4 x 4 sepet örgü bir örnektir. Bu kötü boyutsal kararlılık vardır ve budak eğilimindedir.

Muslin

Ucuz bir, orta ağırlıkta, düz örgü, düşük sayısı (inç kare başına en az 160 konu) pamuklu kumaş kaplama. Onun bitmemiş haliyle, genel olarak ön uyum için deneme giysiler yapmak için moda tasarımı kullanılır.

Ana Sayfa Geri

N

Bu, dokuma, örme, düğümleme, ya da başka bir yöntemle oluşturulan olmadığını herhangi bir açık-inşaat kumaş anlamına gelir.

Naylon

1938 yılında üretilen ilk tamamen sentetik elyaf geliştirdi. Yüksek gücü ve mükemmel esneklik tanınan, naylon üstün aşınma direnci ve yüksek esnekliğe sahiptir.

O

Muşamba

ağartılmış, baskılı veya boyalı ve özel keten tohumu yağı ve pigment hazırlık verilmiştir koruma kaplama veya printcloth. Şimdi büyük ölçüde plastik kaplı ve vinil malzemeleri yerine, masa kaplamaları, su geçirmez dış giyim için kullanılır.

Muşamba

Bir Pamuk keten, ipek ya da insan yapımı malzeme su yalıtımı için keten tohumu yağı vernik ile tedavi. Yağmurluk için kullanılır.

Bir kasıldı, şeffaf, hafif düz örgü kumaş, genellikle pamuklu veya polyester.

Organza

Ipek, suni ipek, naylon veya polyester yüksek iplik sayısı için bir orta ile net, şeffaf, hafif düz örgü kumaş,.

Osmanlı

Büyük ve faille daha yüksektir geniş, düz çapraz kaburga ile ağır, düz örgü kumaş. Bazen dar ve geniş kaburga alternatif ile birlikte gelir. Sadece dar kaburga yapılmış, bu soleil denir. Çözgü ipek veya sentetik elyaf olabilir, dolgu pamuk, ipek, yün veya sentetik elyaf olabilir. Elbise mont, takım elbise, ve abartı için kullanılır.

Oxford

Ince, yumuşak, hafif dokuma pamuklu ya da düz örgü inşaat bir 2 x 1 sepet örgü varyasyon üretilen lifler ile harmanlanmış. Gömleklik kumaş öncelikle kullanılır.

P

Elbise, bluz ve erkek bağları kullanılan bir gözyaşı bırak şeklinde, süslü baskılı desen,.

Saten

Çok yüksek parlaklık ile hafif ipek veya sentetik elyaf saten kumaş ağır rulo basınç yardımıyla elde. Kolayca ezer. Gece kostümleri için kullanılır.

Velvet

Yığın bir yönde düzleştirilmiş edildiği bir parlak, hafif bir kadife kumaş. Tahıl genelinde iyi streç vardır. Üstler ve elbiseler için uygun.

Ağır bir dimi örgü yayılabilir saten kumaş, ipek ya da üretilen elyaf ve gelinlikler ve gece kostümleri için kullanılır.

Pima Pamuk Mısır ve lif uzunluğu daha uzun ve çoğu Amerikalı pamuk daha parlak olduğu Uplands pamuk arasında çapraz gelen Güneybatı ABD’de geliştirilen pamuk bitkisinin türü. Bu örgü bir ipek gibi ele sahip popüler kapitone kumaş bazı için kullanılır.

Piqué

Neredeyse bir çek gibi görünen bir taşlı örgü ile orta ağırlık pamuk veya pamuk karışımı kumaş. Yelek, ceket ve monte bluzlar için uygundur. Ayrıca çocuk giysileri kullanılır.

PLISSE

Ortalama çözgü yönünde hafif bir düz pamuktan yapılmış örgü, kumaş, suni ipek, veya asetat, ve büzülmüş çizgili etki ile karakterizedir. Oluklu etkisi uygulandığı kumaşın alanlarında kumaş küçülür kostik soda çözeltisi, uygulanması yoluyla oluşturulur. PLISSE gofre kumaş görünüm olarak benzer. Son kullanım elbiseler, gömleklik, pijama ve yatak örtüleri yer alıyor.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Peluş

Kadife daha yüksek çözgü yığını ile bir kompakt dokuma kumaş. Pamuk, yün, ipek veya sentetik elyaf, genellikle çift yüzlü kumaş dokuma ve sonra ayrı makaslanmış. Yüksek kazık kıllı doku verir. Genellikle parça boyalı ama yazdırılabilir. Kat, döşeme için kullanılır.

Pointelle

Çok kadınsı, narin görünümlü, kaburga-örme kumaş açıklıklar bir model ile yaptı.

Polyester

1950’lerin başında tanıtılan ve bir üretilen fiber kullanımı dünya çapında pamuk sonra ikinci. Polyester yüksek mukavemetli (naylon biraz daha düşük olsa da), mükemmel esneklik ve yüksek aşınma direnci vardır. Düşük emici elyaf hızlı bir şekilde kurumasını sağlar.

Poplin

Bir kumaş düz örgü bir kaburga değişim kullanılarak yapılan. Inşaat genellikle tek bir yönde, dolgu hafif bir sırt etkiye sahip olması ile karakterize edilir. Poplin gündelik kıyafetler ile ilişkili olduğu için kullanılan, ancak “iş dünyası” daha rahat hale geldiği, bu kumaş rahat pantolon sık kullanılan erkek dolap, bir elyaf haline geldi.

S

Yorgancılık

Aşağı ya da elyaf dolgu tabakası iki kumaş tabaka arasına yerleştirilir ve daha sonra dikiş ya da mallar üzerinde düzenli, tutarlı, tüm üzerinde desen mühürleme ile yerinde tutulduğu bir kumaş yapısı.

R

Rami

Çin’de yetişen bir bitkinin sapı alınan keten benzer bir sak lifi,.

Raşel Örgü

Ortaya çıkan örme kumaş el tığ işi kumaşlar, dantel kumaşlar ve kafes benzer hangi bir çözgü örme kumaş. Raşel çözgü dokuma kumaşlar örme dikiş sütununa ek olarak kakma bağlayan iplikler içerir.

Reyon

Odun hamuru oluşturulan bir doğal elyaf, genellikle iyi asmak ve yumuşak bir el vardır. Bu üstleri, gömlek, etek ve elbiseler için uygun olan.

Örgü Kaburga

Bu örme tahıl genelinde bir 1 x 1 rib bir kaburga kadar vardır büyük bir esneme vardır ve bir aşağı. A 2 x 1 kaburga Örgü bir Poor Boy benzer iki kaburga yukarı ve aşağı bir vardır.

Rip-stop Naylon

Hafif, rüzgara dayanıklı ve su geçirmez kumaş. Dış giyim ve ekipman yanı sıra açık hava bayrakları için uygun.

S

Yelken bezi

Genellikle yelken ve giyim için kullanılan pamuk, keten, polyester, jüt, naylon, vb yapılmış ağır, düz örgü kanvas kumaş,.

Saten Kumaş

Örneğin pamuk veya diğer ştapel uzunluğundaki lifler, düşük parlaklık ile ipliklerden yapılan bir kumaş. Kumaş yumuşak, pürüzsüz el ve yumuşak, ince parlaklık vardır. Saten kumaşlar genellikle perdeler ve döşeme için kullanılır.

Saten

Bir parlak, parlak yüzeyli, kaplanabilirlik lif içeriğine bağlıdır. İpek ve suni ipek saten en iyi dikiş sonuçları.

Gofre kumaş

, Dokunmuş bir kumaş ile büzgü, bu kumaş geleneksel pamuk, ancak polyester olabilir. Gömlek, rahat pantolon ve çocuk giyim için uygundur.

Payetli

Metal veya plastik parlayan küçük bir tabak ile süslü.

Şantuklu

Bir nervürlü etkisi ile karakterize bir orta ağırlık, düz örgü kumaş, çözgü veya dolum yönünde kullanılan düùümlü iplikler kaynaklanan. Son kullanım elbise ve takım elbise vardır.

Sırf

Herhangi bir çok hafif kumaş (örneğin, şifon, Georgette, vual, sırf krep). Genellikle açık örgü vardır. Sheers çok serin hissediyorum.

Ipek

Doğal bir filament elyaf kendi koza yapımında ipek böceği tarafından üretilen. En ipek ekili solucanlar toplanır; Tussah ipek veya yabani ipek, doğal ortamlarında solucanlar tarafından üretilen kalın, kısa elyaftır. Tüm ipek öncelikle Asya, Çin geliyor.

İpek Shantung

Dupioni ipek benzer, Shantung küçük slubs ile daha rafine bir görünüme sahip. Bu özel pantolon dolgun etek ve önlük için uygun olan.

Sisal

Batı Hint Adaları, Orta Amerika ve Afrika’da bulunan Agave bitkinin yapraklarından kaynaklanan güçlü bir Sak elyaf. Son kullanım halat ve sicim içerir.

Örgü daracık

Güzel iyi perdeler, asla kırışıklık ve yıkar. Bu maksimum konfor sunmak için dört yönlü streç ile mükemmel bir seyahat kumaş var. Hemen hemen her gardırop öğe için uygundur.

Tayt

Tekrar tekrar bozmadan 500% gerilir, ve olabilir bir üretilen elastomerik lif hala orijinal uzunluğuna iyileşir.

Süet

Bir ile deri yüzey napped.

Suresi

Bir hafif, parlak dimi örgü bir ipek gibi el ile kumaştan üretilen. Suresi bağları, elbise ve mobilya kumaştır. Bu ipek, polyester ve rayon mevcuttur.

Ana Sayfa Geri

T

Tafta

Bir net elinizle, tafta genellikle önlük ve dolgun etek gibi resmi giyim için kullanılır. Çizgi sahip olmak eğilimi vardır kırışıklıklar bazı engeller.

Goblen

Ayrıntılı bir tasarıma sahip bir ağır, genellikle el dokuması, nervürlü kumaş, bir tarihsel ya da güncel resimsel görüntü tasvir. Atkı yüzlü kumaş tasarımı sadece arkasında görünür bükülmüş çözgü iplikleri, üzerinde ileri geri çalıştı gerekli alanlarda, renkli dolgu iplikler kullanılarak yapılır. Son kullanım duvar asma ve döşeme içerir.

Tente

Bir su geçirmez branda bazen naylon veya diğer sentetik elyaf.

Tencel

Odun hamuru oluşturulan, Tencel büyük örtü ile çok yumuşaktır. Genellikle pantolon, etek ve ceketler için bu uygun bir orta ağırlıkta kumaş var.

Terry Kumaş

Unclipped, döngüye kazık,% 100 pamuklu havlu kumaş çok emici olduğunu. Fransız Terry bir döngüye ters ve örme gibi bir yüzü var.

Ticking

Kumaş çeşitli olarak bilinen “saatli.” Ana örgü bir yakından dokunmuş, kalın iplik dimi olduğunu. , Aralıklı renkli ve doğal ya da beyaz iplikler çözgü tekrarlanan ve, dolgu tüm doğal veya beyaz bir şerit oluşturan. Çeşitli renk kombinasyonları mavi ve beyaz, kahverengi ve beyaz, kırmızı ve beyaz olarak, kullanılan. Ağır çözgü yüze sateens yanı sıra ağır koruma kaplamalarının geçiyor olarak basılıp satılmaktadır. Jakarlı şam da bu amaçla yanı sıra matkap gibi kumaşlar, için satılan şam etkileri dokuma geçiyor.

Toile

Dekorasyon desen bir tür bir tekrarlanan genel gibi bir pastoral tema (örneğin) bir göl piknik sahip bir çiftin oldukça karmaşık bir sahne, tasvir hangi bir beyaz veya kirli beyaz arka plan oluşan. Desen bölümünü tek bir renk, en çok siyah, koyu kırmızı veya mavi oluşur. Yeşiller ve kırmızı toile desen daha az yaygın ama duyulmamış değildir.

Tül

Hafif, son derece ince, örgü makine yapımı, bu örgü daha dokunmak yumuşaktır. Peçe ve kostümleri için uygun.

Tüvit

Ağır bir orta, renkli düùümlü iplik içeren kabarık, yün, dimi örgü kumaş. Ortak kullanım alanları mont ve takım elbise vardır.

Fitilli kumaş

Yüz (örneğin, denim, gabardin, tricotine) üzerinde ayrı bir çapraz wale gösteren bir kumaş.

U

Ultrasuede

Taklidi süet kumaş, dokuma olmayan bir yapıda, poliüretan köpük ile birlikte polyester mikro oluşmaktadır. El ve görünüm koyun süet benzer.

Ana Sayfa Geri

V

Kadife

Genellikle örme arka, kadife kadife benzer, ancak bazı streç vardır. Üstleri ve pantolon ve ceketler gibi spor için uygun.

Kadife

Daha uzun bir kazık ile, kadife en lüks bir kumaştır. Streç kadife bazı likra vardır, Bu makine yıkanabilir ve koltuk ya da dirsek bir parlaklık oluşturmaz. Üstleri, etek ve dolgun pantolon için uygun.

Pamuklu kadife

Kısa, yoğun tüylü olan bir pamuk veya pamuk karışımı kumaş. Bu kadife parlaklık ve asmak yoksun. Bu perdeler ve ev dekorasyonu öğeleri yanı sıra pantolon, ceket ve etek için idealdir.

Venedik dantel

Bu dantel genellikle yüksek bir profil var ve bir oya teknik yerine nakış kullanılarak yapılır. Bir ağır dantel, desenleri çiçek için geometrik değişir. Her bir kalıp iplik yapılmış çubuklar ile diğerlerine takılır.

Viskoz

Rayon en yaygın türü. Bu kupramonyum rayon, diğer ticari türü çok daha fazla miktarda üretilir.

Vual

Bir keskin, hafif, düz örgü pamuk gibi kumaş, organze ve organze görünüm olarak benzer. Bu perde yanı sıra bluzlar ve elbiseler için uygundur.

Ana Sayfa Geri

W

Waffle Kumaş

Doku pike benzer. Waffle kumaş armürlü dokuma yapılan bir petek örgü vardır. Ortalama pamuk.

Yün

Yün doğal leke ve kırışıklık dayanıklıdır. Bu nemli hissetmeden nem içinde ağırlığı% 40 kadar emebilir. Yün krep, Challis, gabardin, merinos, Melton, jarse ve yünlü suitings dahil olmak üzere çeşitli formlarda gelir.

Yün Krep

Alternatif bir yönde sıkı bir şekilde bükülür çözgü iplikleri ile elde edilen bir ya da daha az kıvrımlı bir görünüme sahip bir hafif yünlü kumaş. Terim genellikle az veya hiç krep yüzeye sahip kadın giyim için hafif yün kumaşlar uygulanır.

Dokuma Kumaş

Kumaş ipliklerin iki set oluşur. Ipliklerin bir kümesi, çözgü iplikleri, kumaşın uzunluğu boyunca uzanır. Ipliklerin diğer grubu, dolgu veya atkı iplikleri, çözgü diktir. Dokuma kumaşlar, birbirleri üzerinde ve altındaki çözgü ve dolgu iplikleri dokuma ile bir arada tutulur.

Iplik

Tek tek liflerin bir küme birlikte bükülür oluşturulan tekstil lifleri sürekli bir dizi. Bu uzun iplikleri örme veya dokuma yoluyla, kumaş oluşturmak için kullanılır.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Etiketler: , , , , , ,

İstanbul Kumaş Alıcısı – İzmir Kumaş Alıcıları – Denizli Kumaş Alıcısı Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.

Spandex Kumaş

Spandex Kumaş

TÜM ...

safakumas0 Yorum24 Temmuz 2015
POLAR FLEECE – POLAR – POLAR KUMAŞI

POLAR FLEECE – POLAR – POLAR KUMAŞI

TÜM ...

safakumas0 Yorum27 Eylül 2012
Naylon Kumaş | Parti Kumaş Alan

Naylon Kumaş | Parti Kumaş Alan

TÜM ...

safakumas0 Yorum27 Eylül 2012
Pamuk – Kumaş

Pamuk – Kumaş

TÜM ...

safakumas0 Yorum27 Eylül 2012
Branda Bezi – Branda Kumaşı

Branda Bezi – Branda Kumaşı

TÜM ...

safakumas0 Yorum27 Eylül 2012
Blucin, Kot, Denim Kumaş

Blucin, Kot, Denim Kumaş

TÜM ...

safakumas0 Yorum27 Eylül 2012
Basma – basma kumaş

Basma – basma kumaş

TÜM ...

safakumas0 Yorum26 Eylül 2012
Tüm Kumaş ve Kumaşlar İçin Geçerli Genel Kurallar

Tüm Kumaş ve Kumaşlar İçin Geçerli Genel Kurallar

TÜM ...

safakumas0 Yorum26 Eylül 2012
Kumaş – Kumaşçılar

Kumaş – Kumaşçılar

TÜM ...

safakumas0 Yorum26 Eylül 2012
Kumaş Genel Dokuma Bilgileri

Kumaş Genel Dokuma Bilgileri

TÜM ...

safakumas0 Yorum26 Eylül 2012
Spandex Kumaş

Spandex Kumaş

TÜM ...

safakumas0 Yorum24 Temmuz 2015
Viskon Kumaş Özellikleri

Viskon Kumaş Özellikleri

Viskon...

safakumas0 Yorum19 Ocak 2015
Keten Kumaş Nasıl Ütülenir

Keten Kumaş Nasıl Ütülenir

Keten...

safakumas0 Yorum2 Ocak 2015
Dokuma Kumaş Alınır.

Dokuma Kumaş Alınır.

Dokuma...

safakumas0 Yorum28 Aralık 2014
Ceket Kumaşı. Astar Tela

Ceket Kumaşı. Astar Tela

Ceket...

safakumas0 Yorum16 Aralık 2014
Parça Kumaş Alınır

Parça Kumaş Alınır

Parça...

safakumas0 Yorum30 Kasım 2014
Parça Süprem Kumaş Alanlar

Parça Süprem Kumaş Alanlar

Polyester...

safakumas0 Yorum28 Kasım 2014
Kumaş Desenleri . Kumaş Baskı

Kumaş Desenleri . Kumaş Baskı

Kumaş...

safakumas0 Yorum26 Kasım 2014
Parti Malı Kumaş Alanlar

Parti Malı Kumaş Alanlar

Parti...

safakumas0 Yorum18 Kasım 2014
Gömlek Kumaşı Kumaş Çeşitleri

Gömlek Kumaşı Kumaş Çeşitleri

Gömlek...

safakumas0 Yorum12 Kasım 2014

Son Yorumlar

  E-Bülten

  E-Posta adresinizi aşağıdaki bölümden bültenimize ekleyerek yeni yazılarımızdan haberdar olabilirsiniz!


  Aboneliğinizin onaylanması için lütfen verdiğiniz mail adresini kontrol ediniz.!

  Stok Kumaş İplik Alınır

  Telefon: 0536 336 43 43

  Telefon: 0555 394 28 28

  Mail: info@stokkumasci.com