Rüyalar Rüyada Kumaş Görmek

safakumasGenel0 Yorum17 Aralık 2013

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Kumaş

Rüyada kumaş görmek için hayatını oluşturan çeşitli parçaları temsil eder. Rüya ekledi için önemi rengini göz önünde bulundurun. Ayrıca, “Saten”, “İpek” ve “Velvet”= HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43

Yüz

Rüyada kendi yüzünü görmek için, size iç gerçek, aksine dünyaya göstermek için tercih “maske” ya da “dış self” belirtmektedir. Bu çatışmalar ve hayatında sorunları ve sorunları ile başa çıkmak için istekli sevk edebilir. Eğer yüz hayal kusurlu veya sivilceli olduğu, duyguları patlayan temsil eder. Eğer duygular ya da itibarına saldırı uğramış olabilir. Eğer başka içine değişen yüzünü hayal ederseniz, yüksek stres mevcut durumdan kaçmak isteyen olabilir.Yüzünü Tanıdığınız birinin dönüştü varsa, onlar hakkında bir şey haset ve kendin için istiyorsun, yoksa gerçek hayatta belli bir şekilde hareket neden anlamaya böylece “kendi kafasının içine almak” için çalışıyor olabilir.Başkasının yüzü rüya değişti, o yüzden onlara güvenen dikkatli olun, onlar sizinle tamamen dürüst olmadığını bir uyarıdır.

Facebook

Eğer Facebook (veya yapmak ya da gerçek hayatta yok hakkında bir Facebook sayfası) gitmeyi hayal ediyorsanız, bu her zaman fiziksel etrafında olmayabilir insanlara ulaşmak gerektiğini sembolize eder. Bu rüya aynı zamanda sizin uyanık hayatınızda bilgisayarda çok fazla vakit geçirmek olduğunu önerebiliriz. Belki dışarıda daha fazla almak ve ekrandan bir mola zamanı! Eğer başkasının Facebook’ta bir mesaj bırakarak hayal ederseniz, hoş olmayan bir duruma koymak olabilir. Eğer Facebook’ta bir yeni bir mesaj almak hayal varsa, işlerine bir değişiklik olacaktır. Ya da hackleyen – – iletileri okuma hayal başkasının Facebook sayfası başkalarına güvensiz olan ve arkadaşlarınızın işine burnunu sokmak eğilimi anlamına gelir. Belki de son zamanlarda gözleriniz için demek değil biraz bilgi tökezledi.

Meçhul

Bir meçhul kişi öpüşme veya isteyen hayal ediyorsanız, bu rüya sevilmek için temel arzu eder. Diğer bütün durumlarda, meçhul bir kişinin hayal bir şey bilinçaltında insanlarla kişisel almak için karar yapılan rüya sefer gerçekleştiğini göstermektedir. Bu ne oldu sana aklını “yüz” hafıza zorunda sizi korumak böylece incitici olduğunu mümkündür.

Yüz

Eğer bir yüz olan hayal ediyorsanız, size zaman dışarı çıkarmak ve kendinizi şımartmak gerekir. Bu rüya aynı zamanda “temiz gelecek” ve eski sırları, ağrıları, ya da suçluluk aşındırmak için söylüyorum olabilir. Bu duygular verdi ve yeni bir başlangıç ​​zamanı.

Yüz kılları

Sakal büyüyen bir kadın rüyalar, son zamanlarda itibar ya da persona bir saldırı acı olabilir eğer. Duyguların soğuması ve şeyler geçecek deneyin – Bu rüya tahrişler büyük Dertler içine büyümesine izin için bir uyarıdır. Bu rüya aynı zamanda aptalca para harcama karşı uyarabilir.

Fabrika

Yoğun bir fabrika hayal eğer, zor bir mücadeleden sonra başarılı olur. Eğer fabrikada çalışıyorsanız, size hayatınızın bazı önemli ve olumlu bir değişim bekleyebilirsiniz.

Kopya

Görmek ya da rüya bir faks makinesi kullanmak, ya da bir faks almak için için, bilinçsiz bazı mesajı almakta olduğunu gösterir. Bu mesaj gerçek anlaşma olacağına. (Faks üzerine yazılmış olursa olsun dahil) mesajı anlamaya yardımcı olmak için rüya diğer sembollere dikkat edin.

Fade / Fading

Eğer kaybolmaktadır olduğunu hayal ederseniz, bu sizin gerçek değerleri ile temas dışında bir şekilde hareket edildiği anlamına gelmektedir. Insanlar veya nesneler gözünüzün önünde solma olduğunu hayal olanları hayatınızı bırakabilir sevilen kavramı üzerinde kaygı anlamına gelir. Eğer benlik saygısı ile ilgili sorunları birilerine bağımlı ya da sahip olamaz hissedebilirsiniz.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Başarısız notu

Başarısız not almak hayal bir güvensizlik rüya. Bu görenin yeterince iyi olmak değil duyguları ve kazanan bir kişiliğe sahip olmayan bir korku simgeliyor.

Başarısızlık

Başarısızlık hakkında rüya aslında yaklaşan bir projedir iyi gidecek demektir.

Bayılma

Eğer soluk olduğunu hayal ederseniz, yaşam tarzınızı değiştirmeniz gerekir veya risk sağlık koyacağız.

Adil

Bir fuarda olmanın hayalini yoğun günlük yaşamı temsil eder. Bu rüya sen de bir şey üzerinde odaklanmış olmasından dolayı kolayca hayatın yoğun olduğu için son zamanlarda dalıp, ya da olmuştur göstermektedir. Adil boş veya terk edilmiş olduğunu hayal etmek için, daha fazla eğlence ve macera için kendinizi açmak gerektiğini göstermektedir.

Periler

Rüyalarda periler dikkat – onlar hayatında sorunları gidermek için nasıl hakkında mesajlar getirmek.

Masal

Eğer bir masal bir karakter olduğunu hayal etmek için ihtiyaç kurtarılmayı ya da ayaklarının yerden edilmesini önerir.O da sizin sınırlarını keşfetmek ve tam potansiyelini uyandırmak için çalışıyoruz olduğunu gösterir. Eğer bir peri masalı okuma olduğunu hayal ederseniz, kalbinde bir romantik.

Sahte

Şey sahte olduğunu hayal uyanık hayatınızda bir şey göründüğü gibi değil olduğunu göstermektedir. Belki değersiz hissediyorsun ya da birinin yeteneklerini veya çabaları undervaluing edilir. Alternatif olarak, bu rüya sen değilsin bir şey gibi davranarak anlamına gelebilir. Eğer sahte veya sahte olma bir kişi hakkında hayal varsa, bu gerçek hayatta belirli bir kişi, ilişki veya durum hakkında şüpheleri temsil eder.

Şahin

Eğer uçan bir flakon hayal ederseniz, iyi zamanlar sizin için önümüzde. Şahin bir kafeste veya başka uçan değildi Ama eğer sıkıntı bir süre oturup hazır olmalıdır.

Düşmek

“Falling” ya da “Sonbahar” bakın

Düşen

Falling rüyalar çok yaygındır ve biz okulda bir yıl ya da bir iş gibi, yeni bir şey başladım sık sık olur. Uzun bir yükseklik düşen ve bir rüya güvenli bir iniş güvenli bir zorluk dışarı yol içgüdülerine güvenmek gerektiği anlamına gelir.

Yalancı gebelik

(Size hamile olduğunu düşünüyorum, ama hiçbir bebek yoktur öğrenmek) yanlış bir gebelik olduğunu hayal etmek, orada kendiniz ya değişiyor kişisel yaşamın bazı yönü, ancak henüz bu konuda konuşmak için hazır değildir. Ayrıca sorun, yeni bir kişisel amaç veya proje gerçekleşmesi sahip olabilir.

Fame / Ünlü

Ünlü olma hayali sorun emelleri ve hedefleri bazı ulaşmada olacaktır göstermektedir. Ünlü insanların hayal için, yüksek bir statü yükselmesi için kendi yeteneğini şüphe gelir. Eğer tanıdığınız birisi ünlü olur hayal ederseniz, onları kıskanç hissetmek ya da onların dostluk kaybetme korkusu.

Aile

Ailenizle ilgili rüya, bu zihninizi günlük hayatta ifade edemediği gerçek faimly ilgili duygularını ve kaygılarını ifade etmek için bir yol olabilir. Bazıları bu rüya genellikle gerçek aile üyeleri ile ilgisi değil, kendi kişiliği ya da kendini erkek ve dişi yanları olduğuna inanıyorum. Annen açık ve beslenmesi tarafı için duramazdı süre Yani bir rüya, baban, etkileyici ve koruyucu yönlerini temsil edebilir. Aile üyeleri, gerçek hayatta yapmak daha bir rüyada çok farklı davranırlar, ya da rüya ailenizle zaman beklenmedik şeyler olur, eğer rüya muhtemelen gerçek hayat aile konularında kaygı bırakmadan bir yoludur. Size zarar veya öldürmeye çalışan bir aile üyesinin rüya Örneğin, bu kişi hakkında bir gerçek hayat endişeyi yansıtıyor. Onlar size acıyor bir şekilde hareket, ya da duygusal mutluluk tehdit edilir.
Ayrıca, “anne” ve “Akrabalar” “Baba” bakın

Fan

Rüyada bir fan görmek için, size hayatınızda değişiklikler ile başa böylece kendine güveni artırmak gerekiyor demektir. Bu rüya aynı zamanda bir çok yüklü duygusal bir durum sonrasında sakin bir ihtiyaç anlamına gelebilir.

Dişleri

Rüyada dişlerini görmek için – bu olduğunu ya vardı onları bir başkası olsun – başkalarına incitici olmuştur bazı sözler söylediler gösterir.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Etiketler: , , , , , , ,

Rüyalar Rüyada Kumaş Görmek Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.

Spandex Kumaş

Spandex Kumaş

TÜM ...

safakumas0 Yorum24 Temmuz 2015
POLAR FLEECE – POLAR – POLAR KUMAŞI

POLAR FLEECE – POLAR – POLAR KUMAŞI

TÜM ...

safakumas0 Yorum27 Eylül 2012
Naylon Kumaş | Parti Kumaş Alan

Naylon Kumaş | Parti Kumaş Alan

TÜM ...

safakumas0 Yorum27 Eylül 2012
Pamuk – Kumaş

Pamuk – Kumaş

TÜM ...

safakumas0 Yorum27 Eylül 2012
Branda Bezi – Branda Kumaşı

Branda Bezi – Branda Kumaşı

TÜM ...

safakumas0 Yorum27 Eylül 2012
Blucin, Kot, Denim Kumaş

Blucin, Kot, Denim Kumaş

TÜM ...

safakumas0 Yorum27 Eylül 2012
Basma – basma kumaş

Basma – basma kumaş

TÜM ...

safakumas0 Yorum26 Eylül 2012
Tüm Kumaş ve Kumaşlar İçin Geçerli Genel Kurallar

Tüm Kumaş ve Kumaşlar İçin Geçerli Genel Kurallar

TÜM ...

safakumas0 Yorum26 Eylül 2012
Kumaş – Kumaşçılar

Kumaş – Kumaşçılar

TÜM ...

safakumas0 Yorum26 Eylül 2012
Kumaş Genel Dokuma Bilgileri

Kumaş Genel Dokuma Bilgileri

TÜM ...

safakumas0 Yorum26 Eylül 2012
Spandex Kumaş

Spandex Kumaş

TÜM ...

safakumas0 Yorum24 Temmuz 2015
Viskon Kumaş Özellikleri

Viskon Kumaş Özellikleri

Viskon...

safakumas0 Yorum19 Ocak 2015
Keten Kumaş Nasıl Ütülenir

Keten Kumaş Nasıl Ütülenir

Keten...

safakumas0 Yorum2 Ocak 2015
Dokuma Kumaş Alınır.

Dokuma Kumaş Alınır.

Dokuma...

safakumas0 Yorum28 Aralık 2014
Ceket Kumaşı. Astar Tela

Ceket Kumaşı. Astar Tela

Ceket...

safakumas0 Yorum16 Aralık 2014
Parça Kumaş Alınır

Parça Kumaş Alınır

Parça...

safakumas0 Yorum30 Kasım 2014
Parça Süprem Kumaş Alanlar

Parça Süprem Kumaş Alanlar

Polyester...

safakumas0 Yorum28 Kasım 2014
Kumaş Desenleri . Kumaş Baskı

Kumaş Desenleri . Kumaş Baskı

Kumaş...

safakumas0 Yorum26 Kasım 2014
Parti Malı Kumaş Alanlar

Parti Malı Kumaş Alanlar

Parti...

safakumas0 Yorum18 Kasım 2014
Gömlek Kumaşı Kumaş Çeşitleri

Gömlek Kumaşı Kumaş Çeşitleri

Gömlek...

safakumas0 Yorum12 Kasım 2014

Son Yorumlar

  E-Bülten

  E-Posta adresinizi aşağıdaki bölümden bültenimize ekleyerek yeni yazılarımızdan haberdar olabilirsiniz!


  Aboneliğinizin onaylanması için lütfen verdiğiniz mail adresini kontrol ediniz.!

  Stok Kumaş İplik Alınır

  Telefon: 0536 336 43 43

  Telefon: 0555 394 28 28

  Mail: info@stokkumasci.com