Seyahat Giyimi – Seyahate Giderken Ne Giymeli – seyahatta giyilecek elbise modelleri

safakumasUncategorized0 Yorum25 Temmuz 2013

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Seyahat Giyim: Seçmek için

seyahat giyim

“Ne giymeliyim Ve?” Kaç elbise getirmelidir “: Zaman zaman gezginler genellikle sorabilir miyim?

Büyük bir gezi için giyim ambalaj bazıları için zor olabilir, ama akıllı ambalaj gereksiz stres hafifletmek. Özellikle başka bir ülkeye, seyahat ederken, keşfetmek vahşi turne şehir macera-gelen her türlü çalışma birkaç hafif giysiler ürün paketi en iyisidir.

Bu makalede, kadın ve erkek alışveriş nasıl size temel verir.

Seyahat Giyim 101

Akıllı ambalaj sırrı hemen hemen her yerde ve günün her saatinde sırasında giyebilir birkaç anahtar parça bulmaktır. Arayın:

Performans kumaşlar: nefes, nem esneklik ve kolay bakım olan kumaşlar seyahat için akıllı seçimler yapmak. altında, bizim kumaş karşılaştırma bakın.

Nötr renkler: Bagaj alanı değerlidir. Parlak renkler ve paket, nötr kahverengi siyah ve haki-özellikle pantolon, şort ve etekler için hendek. Bu renkler her şeyi ile iyi koordine, böylece daha az paketi olabilir.

Kırışıklık direnci: giysiler arayın kırışıklık dayanıklı olarak lanse. Bu kırışıksız anlamına gelmez, ama benzer giysiler en az kırışıklık daha az olmalıdır.

Ince tasarım: Çoğu zaman, yerel kültür dışarı ayakta sadece yardımcı olamaz, ama giydiğiniz giysiler daha az göze çarpan hissetmenize neden olabilir. Dar kıyafetler ya da çok kısa şort ve etekler kaçının. Giyim Bu tür bazı kültürlerde veya mekanlarda kabul edilebilir olmayabilir.= HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43.-

Güneş koruması: Tüm kumaşlar bir dereceye kadar UV ışınlarını engellemek, ama güneş koruyucu giysi bir Ultraviyole Koruma Faktörü (“UPF”) UVA ve UVB ışınlarına hem de karşı değerlendirmesi. 50 blok UV ışınlarının% 98 bir UPF olan bir giysi. Güneşten koruma giysiler 15 (iyi) 50 + (mükemmel) için, puan ve bu koruma kapalı yıkar ya da uzakta terler asla. Ayrıntılar için, REI Uzman Önerileri makale, bakın Sun-Koruyucu Giysi.

Böcek koruma: Bugs gerçek bir sıkıntı olabilir. Daha da kötüsü, bazı bölgelerde, Batı Nil virüsü ve / veya Lyme hastalığı gerçek endişeleri vardır. Bu memuriyetinden dolayı gibi birkaç giyim hatları, ® Böcek Kalkan toplama, böceklerden cildinizi korumak için permetrin, kumaşlar için özel olarak tasarlanmış bir insektisit ile tedavi edilir. Kene, sivrisinek ve diğer böcekler onlarca karşı etkili, permetrin güvenle yıllardır kullanılmış ve kullanımı CDC (Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri) tarafından tavsiye edilmektedir.

Cepler: Eğer bir gezi için sadece birkaç gömlek ve pantolon ambalaj konum, özellikle bu, büyük bir fark yaratabilir.= HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43-jpg

 • Gömlek cepler: biletleri, güneş gözlüğü ya da diğer küçük eşyalar için kullanın.
 • Pantolon ve etek cepler: bazıları giyim altında ayrı bir para kemeri daha rahat olabilir gizlenmiş pasaport veya para cepler, dahil.
 • Fermuarlı cepler: Bu düğme kapakları daha kayıp veya hırsızlığa karşı daha iyi güvenlik sunuyor.

Karşılaştırılması Kumaşlar

Kumaşlar, iyi nefes cildinizden nemi fitil ve hızlı bir şekilde kuru olmalıdır.Pamuk, gündelik giyim için OK ise, genellikle aşağıda listelenen kumaşlar daha seyahat için daha uygundur. Sizin en yaygın seçenekler:

Naylon ve polyester: En performans kumaşlar bu sentetik biri bulunur. Bu tür bazı Supplex gibi isim marka vardır ® naylon, CoolMax ® polyester veya Capilene ® polyester.

 • Artıları: hafif, Nefes, nem ve kurur çabuk fitilleri boncuklanma ve aşınmaya karşı dayanıklıdır.
 • Eksileri: pamuktan daha Biraz daha az affedici hissediyorum.

Tencel ® ve polynosic reyonları: Tencel liyosel için bir marka, rayon ailesinin bir parçası olan bir kağıt hamuru tabanlı elyaftır. Tencel ve polynosic reyonları benzer asmak ve konfor sunmak, ayrıca teklif makine yıkama / kuru kolaylık hem de. (Not:. Viskon olarak bilinen suni ipek, bir diğer yaygın türü, genellikle sadece, bu yüzden emin olmak için bakım talimatları bakmak temiz kuru bir)

 • Artıları: Lüks pürüzsüz hissediyorum, çabuk kurur ve kırışıklıklar direnir; Tencel çevre dostu bir süreç kullanılarak yapılır
 • Eksileri: hem de nemi fitil değil mi polyester veya naylon

Ipek: Lüks yumuşak, en sık iç çamaşırı kullanılır.

 • Artıları: sıcak iklimler için hafif, nefes alabilen, dayanıklı ideal
 • Eksileri: diğer malzemelere göre daha az dayanıklı

Pamuk: Bu genellikle rahat, all-around stilleri için kullanılır.

 • Artıları: Yumuşak, dayanıklı, nefes alabilen, çok yönlü tasarımı ve kolay bakım
 • Eksileri: nemi fitil veya naylon veya polyester kadar hızlı kuru yapmaz

Pamuk / polyester karışımı: Günlük kullanım için bir diğer ortak üretim, bu karışım konfor ve performans hem de sunmak istiyor.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

 • Artıları: nefes, deri karşı yumuşak hissediyor
 • Eksileri: % 100 naylon veya polyester gibi hızlı nem veya kuru fitil yapmaz

Kaplama kumaşlar: “Kaplama” deri karşı başka bir kumaş tipi (örneğin, polyester) ile desteklenen dış yüzünde bir kumaş (örneğin, pamuk), ile giysiler ifade eder. Bu yaklaşım, her iki kumaş arasında en iyi özellikleri sunmak üzere tasarlanmıştır.

Seyahat Giyim İnceleme

Aşağıda gezginler ne tür macera güzergah üzerinde olursa olsun yanınızda bulundurmayı düşünmeniz gereken giysiler vardır.

 • Seyahat Dostu Ceketler
 • Pantolon / Şort / Etek / Elbise
 • Gömlek
 • Polar Tops ve yün kazak
 • Şapkalar
 • İç Giyim ve Çorap

Seyahat Dostu Ceketler

Ceket dostu Seyahat

Islak hava bekliyor? Kuru ve nefes / su geçirmez (en iyi) veya water-resistant/breathable yağmurluk (iyi) ile konforlu bir konaklama.

 • Su geçirmez / nefes kabukları gibi Gore-Tex gibi ® , eVent ® ve REI Elemanları® hava ve bir dizi etkinlik için en iyi seçimdir. Eğer katmanı giyim ise, tek bir kabuk yaz meltemleri ve kış fırtınaları hem işleyebilir. Bununla birlikte, bu ceket diğer yağmurluk daha pahalıdır.
 • Water-resistant/breathable kabukları Etkin olduğunuzda mükemmel nefes sağlarken rüzgar ve hafif yağmur püskürtmek. Bunlar, diğer kabukları daha az hacimli ve daha az pahalı olan, fakat önemli bir yağmur için uygun değildir.

Pantolon / Şort / Etek / Elbise

Dostu şort Seyahat

Sıcak veya tropikal hedefe giderken şort, etek ve elbiseler bariz bir seçimdir. Ama uzun pantolon daha iyi güneş, böcek ve yağmur sizi koruyacaktır unutmayın. Yukarıda da belirtildiği gibi ve, sen de, kültürel nedenlerle onları giymek gerekebilir.

Cabrio pantolon kolayca şort dönüşmesi kapalı zip bacakları var. Bu büyük bir yer kaplayan seçenektir.

Gömlek

Dostu gömlek Seyahat

Her zaman bir sıcak iklim için başlı bile, uzun kollu gömlek boyunca paketi. Uzun pantolon olduğu gibi, uzun kollu gömlek güneş, böcek ve yağmur sizi koruyacaktır. Bazı hususlar:

 • Örme gömlek, esnek, rahat ve birçok stilleri mevcuttur; dokuma gömlek genellikle ön düğmesi ve serin tutmak için delikleri var.
 • Sentetik veya merinos yünü gömlek arayın.Pamuk sadece rahat faaliyetleri veya sıcak, kuru iklimler için önerilir.
 • Size serin tutmak için nem fitil çünkü Spor üstleri özellikle sıcak iklimlerde de, seyahat için iyi çalışabilir.

Polar Tops ve yün kazak

 • Polar üstleri ve yelekler iyi izole ve nemi fitil. Sadece ağır-ağırlık stilleri hantal ve bagaj iyi sıkıştırmak olmadığını unutmayın.
 • Yün kazak ıslak alır bile zaman sıcak tutmak ve sentetik malzemeler gibi koku korumaz. Polar gibi olsa da, yün kazak hantal olabilir.

Şapkalar

Dostu şapka Seyahat

Hedef ve beklenen koşullara göre bir şapka getirin.

 • Yağmur şapkalar geniş ağzına, nefes / su geçirmez yapı ve çene kayışı vardır. Onlar da iyi güneş koruma olarak çift.
 • Güneş şapkalar genellikle nefes için pamuk ya da naylon ve Grommets veya havalandırma için ağ var. Bazı stiller boyun, kulaklar ve tapınaklar kapalı güneş tutmak için bir etek ya da burun vardır.
 • Casual şapka top kapaklar ve trekking şapka içerir. Trekking şapka daha geniş ağzına ve güneş ve yağmurdan daha iyi koruma sağlar.

İç Giyim ve Çorap

Aynı kumaş kuralları iç çamaşırı ve çorap için geçerlidir: Bu Smartwool marka ürünler olarak merinos yünü, doğal nefes alma ve konfor sunarken bu REI MTS polyester gibi sentetik bir kumaş,,, pamuktan daha bakmak için daha kolay olacaktır. Çorap seçerken, sentetik ve yün kuru pamuklu çorap göre daha ayakları tutarak kabarcıklar önlemeye yardımcı olduğunu düşünün.

: Shop REI seçmesinde

Erkek giyim

Kadın giyim

Çocuk giyim

Giyim için ambalaj İpuçları

Dostu ambalaj Seyahat

 • Organize olun: sizin giyim düzenlemek için hafif ambalaj küpler kullanın. Çeşitli boyutları mevcuttur, size çorap ve gömlek ve tuvalet ayrı iç çamaşırı tutmak sağlar.Birçok ek koruma için suya dayanıklıdır.
 • Temiz olması: Ambalaj klasörleri giyim düzgün ve seyahat ederken basılı tutun. Bazı klasörler 15 giysiler kadar tutabilir.
 • Kırışıklıkları önlemek: pantolon ve elbiseler kırışıklıkları önlemek için başka bir yolu dizleri onları katlama gereğidir. Yeri pantolon ve / veya alt yarısında dökümlü dışında ile bagaj içinde elbiseler üst yarısında: Bu tekniği deneyin. Tüm giysiler bagajınızı içinde yığılmış zaman, bagaj geri dizleri giysilerin alt kat.
 • Taze kokusu: Eğer ambalaj yaparken giyim birkaç kat arasında bir kokulu kurutma makinesi sayfa veya tütsü çantası yerleştirin. Bunu yaparsanız, giysi tüm yolculuk sırasında taze ve temiz kokulu devam edecektir.

TÜM   KUMAŞ   ÇEŞİTLERİMİZ   İÇİN TIKLAYINIZ.

Etiketler: , , ,

Seyahat Giyimi – Seyahate Giderken Ne Giymeli – seyahatta giyilecek elbise modelleri Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.

Spandex Kumaş

Spandex Kumaş

TÜM ...

safakumas0 Yorum24 Temmuz 2015
POLAR FLEECE – POLAR – POLAR KUMAŞI

POLAR FLEECE – POLAR – POLAR KUMAŞI

TÜM ...

safakumas0 Yorum27 Eylül 2012
Naylon Kumaş | Parti Kumaş Alan

Naylon Kumaş | Parti Kumaş Alan

TÜM ...

safakumas0 Yorum27 Eylül 2012
Pamuk – Kumaş

Pamuk – Kumaş

TÜM ...

safakumas0 Yorum27 Eylül 2012
Branda Bezi – Branda Kumaşı

Branda Bezi – Branda Kumaşı

TÜM ...

safakumas0 Yorum27 Eylül 2012
Blucin, Kot, Denim Kumaş

Blucin, Kot, Denim Kumaş

TÜM ...

safakumas0 Yorum27 Eylül 2012
Basma – basma kumaş

Basma – basma kumaş

TÜM ...

safakumas0 Yorum26 Eylül 2012
Tüm Kumaş ve Kumaşlar İçin Geçerli Genel Kurallar

Tüm Kumaş ve Kumaşlar İçin Geçerli Genel Kurallar

TÜM ...

safakumas0 Yorum26 Eylül 2012
Kumaş – Kumaşçılar

Kumaş – Kumaşçılar

TÜM ...

safakumas0 Yorum26 Eylül 2012
Kumaş Genel Dokuma Bilgileri

Kumaş Genel Dokuma Bilgileri

TÜM ...

safakumas0 Yorum26 Eylül 2012
Spandex Kumaş

Spandex Kumaş

TÜM ...

safakumas0 Yorum24 Temmuz 2015
Viskon Kumaş Özellikleri

Viskon Kumaş Özellikleri

Viskon...

safakumas0 Yorum19 Ocak 2015
Keten Kumaş Nasıl Ütülenir

Keten Kumaş Nasıl Ütülenir

Keten...

safakumas0 Yorum2 Ocak 2015
Dokuma Kumaş Alınır.

Dokuma Kumaş Alınır.

Dokuma...

safakumas0 Yorum28 Aralık 2014
Ceket Kumaşı. Astar Tela

Ceket Kumaşı. Astar Tela

Ceket...

safakumas0 Yorum16 Aralık 2014
Parça Kumaş Alınır

Parça Kumaş Alınır

Parça...

safakumas0 Yorum30 Kasım 2014
Parça Süprem Kumaş Alanlar

Parça Süprem Kumaş Alanlar

Polyester...

safakumas0 Yorum28 Kasım 2014
Kumaş Desenleri . Kumaş Baskı

Kumaş Desenleri . Kumaş Baskı

Kumaş...

safakumas0 Yorum26 Kasım 2014
Parti Malı Kumaş Alanlar

Parti Malı Kumaş Alanlar

Parti...

safakumas0 Yorum18 Kasım 2014
Gömlek Kumaşı Kumaş Çeşitleri

Gömlek Kumaşı Kumaş Çeşitleri

Gömlek...

safakumas0 Yorum12 Kasım 2014

Son Yorumlar

  E-Bülten

  E-Posta adresinizi aşağıdaki bölümden bültenimize ekleyerek yeni yazılarımızdan haberdar olabilirsiniz!


  Aboneliğinizin onaylanması için lütfen verdiğiniz mail adresini kontrol ediniz.!

  Stok Kumaş İplik Alınır

  Telefon: 0536 336 43 43

  Telefon: 0555 394 28 28

  Mail: info@stokkumasci.com